Bizi Tanıyın?

Son dönemde büyük hız kazanan E-Dönüşm, kurumsal danışmanlık, proje, servis-destek ve yazılım hizmetlerinin yanı sıra bireysel ve kurumsal eğitimleri de artan bir kaliteyle sunmaya devam eden Tubay Bilişim, kendi hizmet stratejisi gereği olarak, saha tecrübesi olan bir kadroyla hizmet vermekte ve edindiği bilgi birikimini, Türk iş dünyasının hizmetine sunmaktadır.

Bu misyon, bu bilgi birikiminden hareketle her sektör için gelişmiş ve ayrıntılı çözümler üreterek müşteriye özel çözümler geliştirmek anlayışı sayesinde başarıya ulaşmakta ve firmanın ana sloganı olan "Teknoloji ile aranızdaki Güçlü Bağ" iddiasını gerçekliğe taşımaktadır.

Yeteneklerimiz

E-Dönüşüm Hizmetleri 90%

Güvenlik Çözümleri70%

Barkod Çözümleri 85%

Yazılım Çözümleri 50%

E-Dönüşüm

e-Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-Bilet, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu, KEP, e-İmza, e-Bordro, Ücret Pusulası, Zaman Çizelgesi, e-Tebligat, e-İhtar ve EBYS gibi hizmetler sunuyoruz.

Daha Fazlası

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sisteminiz için geliştirilen, hayatınızı kolaylaştıracak teknolojiler sayesinde üstün ve benzersiz bir güvenlik deneyimi sizleri bekliyor

Daha Fazlası

Barkod Sistemleri

Sektörünüz hangisi olursa olsun Tubay Hızlı Satıs kullanarak satıs sürecinizi kolaylastırıp hızlandırabilir, maliyetten ve zamandan tasarruf ederek isletme kârlılıgınızı artırabilirsiniz.

Daha Fazlası