Hakkimizda

Biz Kimiz?

Son dönemde büyük hız kazanan E-Dönüşüm, kurumsal danışmanlık, proje, servis-destek ve yazılım hizmetlerinin yanı sıra bireysel ve kurumsal eğitimleri de artan bir kaliteyle sunmaya devam eden Tubay Bilişim, kendi hizmet stratejisi gereği olarak, saha tecrübesi olan bir kadroyla hizmet vermekte ve edindiği bilgi birikimini, Türk iş dünyasının hizmetine sunmaktadır.

 

Bu misyon, bu bilgi birikiminden hareketle her sektör için gelişmiş ve ayrıntılı çözümler üreterek müşteriye özel çözümler geliştirmek anlayışı sayesinde başarıya ulaşmakta ve firmanın ana sloganı olan “Teknoloji ile aranızdaki Güçlü Bağ” iddiasını gerçekliğe taşımaktadır.

Neler Yapıyoruz?

  • E-Dönüşüm
  • Güvenlik Çözümleri
  • Barkod Çözümleri
  • Yazılım Çözümleri
  • IT  Çözümleri

Vizyonumuz

Günümüz ve geleceğin değişen koşullarını ve sektörel değişimlerini takip ederek, güvenilir ve etik değerlerine bağlı bir anlayış ile, Bilişim Sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Pazarın etkili tedarikçilerinden biri olarak, müşterilerimizin ve son kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, distribütörlüğünü yaptığımız markalara ait yenilikçi ürünleri Türkiye Bilişim Pazarına sunmaktır.

Sıkca Sorulan Sorular

Tubay Bilişim olarak 2000 yılından bu yana teknik destek hizmetleri başta olmak üzere Yazılım , Barkod Çözümleri, Güvenlik Sistemleri, Network, Sunucu, İp Telefon,Araç Takip, Multinet Gibi Bir çok Alanda Profesyonel ekiplerimizle beraber siz değerli müşterilerimize TEK NOKTADAN hizmet vermekteyiz.

Günümüz teknolojileriyle beraber yazılım,haberleşme ve elektronik sistemler tam anlamıyla online sistemlere geçmekte ve hepsi bilgisayarlı sistemlerde takip edilip kullanılmaktadır. Tubay Bilişim Olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği bir çok bilişim, OT /VT , Yazılım ve Güvenlik Sektörüne ait En İyi Markaların Çözüm ortağı olarak Deneyimli Ekip Arkadaşlarımızla. Tek KURUM çatısı altında Hizmet vermeyi kendimize Sorumluluk Edinmekteyiz.

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Başta Olmak üzere Adana, Mersin , Kahramanmaraş illerini Kapsayarak ve ileriki zamanlarda Türkiye’nin Tüm Noktalarına Servis ve Satış Planı Sağlamayı Hedefleyerek Ağımızı Büyütmeye Çalışıyoruz.