Logo Yazilim

Logo Yazılım ve Çözümleri

Logo Yazılım Çözümleri

 

GO KOBİ’LERİN HİZMETİNDE!

Yeni iş kuranlar ve işlerinde yeni bir başlangıç yapmak isteyenler artık, işlere GO demenin zamanı geldi! GO, LOGO’nun binlerce KOBİ müşterisi ve iş ortaklarından gelen istekler, LOGO’nun ürün geliştirme stratejisi ve yenilikçi fikirlerinin birleşimi ile ortaya çıktı. GO, KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir ERP paketi olmanın yanı sıra, en kolay, en hızlı, en uyumlu ve en akıllı çözümleri bünyesinde barındırıyor. GO’nun tüm özellikleri bu dört temel strateji çerçevesinde geliştirildi.

GO’nun Genel Özellikleri

GO; stok, alım satım, muhasebe, üretim, bordro ile ilgili KOBİ’lerin ihtiyaçlarına tam cevap verirken, aynı zamanda interaktif raporlama özellikleri ile firmaların hızlı, zamanında karar alabilmesine olanak tanıyor. Özellikle firma sahiplerine yönelik, yönetici konsolu ile şirket patronları tam ve kesin bilgiye anında ulaşabiliyor.

KOBİ’ler GO ile Web’e Açılıyor

GO, bünyesinde pek çok ilki barındırıyor. Bunlardan biri LOGO Webmaster özelliği. GO içerisinden firmalar, kendilerine ait kurumsal web sitelerini, sadece 5 dakika içerisinde hazırlayıp, www.diyalogo.com portalinde yayınlayabiliyorlar. Bu sayede işletmeler firmalarını, ürünlerini ve kampanyalarını buradan duyurarak yeni bir iş modeline geçmiş oluyor. Bu çözümün sunduğu avantajlardan biri de, GO ile tam entegre olması sayesinde web’deki ürün bilgilerinin sürekli güncel tutulması.

Firmalar, Diyalogo’da kendilerini tanıtabilir, üyeleri kaydedip, bilgi alışverişinde bulunabilirler. Diyalogo portalinde sektörler ve farklı web siteleri arasında dolaşıp, iş dünyasını takip etme imkanı bulunuyor. Bunların yanısıra firmaların Diyalogo üzerinden haberlere, hukuk ve pazarlama gibi bilgilere ihtiyaçları doğrultusunda ulaşabilmeleri de mümkün.

KOBİ’leri web platformuna taşıyan GO’nun sunduğu web ile ilgili yenilikler bununla da sınırlı değil. GO Web ile GO kullanıcıları web’den sipariş alıp, cari hesap bilgilerine ulaşarak, İnternet olan her yerden GO raporlarına erişebiliyor. GO’daki bilgiler ortamdan ve zamandan bağımsız, KOBİ’lerin kullanımına sunuluyor.

GO ile KOBİ’ler Farklılaşıyor!

GO, KOBİ’lere farklılaşmaları için GO CRM ile bir ilki daha sunuyor. Web tabanlı CRM ile KOBİ’ler müşterilerini yakından takip edip, satış fırsatları yaratmanın yolunu buluyorlar. Müşteri yönetiminin büyük önem kazandığı, pazarlama ve satış tekniklerinin daha profesyonelce yürütülmesi sağlanıyor.

GO ile Çalışmak Daha Keyifli!

LOGO, GO’yu geliştirirken, 1.000.000 kullanıcının LOGO ürünleri ile güne başlamasından yola çıkarak, daha zevkli çalışma ekranları sunmayı hedefledi. Alternatif menüler, farklı tema kullanımları, sade ve fonksiyonel arayüzler GO’nun vazgeçilmez olmasını sağlıyor.

 

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ

Dünyanın 30’dan fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye’de 170 bin firmada 1 milyon 300 binin üzerinde kullanıcı ile Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri LOGO’dan uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarına en uygun ERP yazılımı: Tiger Plus.

TİGER PLUS

 • İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen,
 • İşletme ile tam uyum sağlayan,
 • İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren,
 • Büyüme sürecini tam olarak destekleyen,bir ERP sistemidir.

Tiger Plus, ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Tiger Plus zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren işletmelere çözüm sunmaktadır.

NEDEN TİGER PLUS?

Tiger Plus, işletmelerin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş, entegre çalışan modüllerden oluşan bir ERP sistemidir. Tam entegrasyon sayesinde, sisteme bilginin bir kere girilmesiyle, kullanıcıların yetkileri dahilinde güncel bilgiye doğrudan ulaşması sağlanır. Girilen bu bilgilerin, limitlere uygunluğu kontrol edilerek güncellemeler otomatik yapılır. Modüler ve entegre yapı ile bölümler ve süreçler arası “ortak bir dil” oluşarak iletişim yükünün azalması sağlanır.

 • İş akışı ve süreçlerin onay ve kontrolünü elektronik ortamda gerçekleştirerek, evrak ve telefon trafiğini ortadan kaldırabilir,
 • Sık yaptığınız işlemleri ve raporları belli bir takvime bağlayarak, istediğiniz zaman otomatik çalıştırılmasını sağlayabilirsiniz. Tiger Plus, yapılması gereken işleri hatırlatır, tamamlandığında ise ilgili bilgiyi sorumlulara mesajla iletir,
 • Yeni Türk Ticaret Kanununa (TTK) ve diğer standart yerel/uluslararası muhasebe ve finans standartlarına (FAS52, IAS, UFRS) uyumlu,
 • LOGO Çözüm Ortaklarına özel, işletmelerin ihtiyaçlarına göre yeni işlevsel uyarlamalar geliştirebilmek için geliştirilmiş “Object Designer ve LOGO Objects“ uyarlama aracı,
 • Raporlar üzerinde; renk, font gibi görsel pek çok değişiklik yapabilir, şirket logosu gibi işler için çizim ve grafikleri kullanabilir, kolonları silebilir veya alanları kolonlara ekleyebilir, yeni filtreler tanımlayarak değişik sorgulamalar oluşturabilir,
 • Yönetici Konsolu ile en çok satılan/alınan ürünlerin tutarlarının takibi, en çok satış yapılan cari hesap veya ürünleri, stok/alacak devir hızı, banka ve kasa durumu gibi bilgileri tek ekradan takip edebilir,
 • “Doküman Yönetimi” fonksiyonu ile kayıt ve işlemlere ait dokümanları tanımladığınız kataloglar altında tutabilirsiniz.