Multigift Hediye Kartı

MultiGift Kurumsal Hediye Kartı

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı MultiGift ile çalışanlar da mutlu, şirketler de!

Çalışanlarınız ya da iş ortaklarınızın; yılbaşı, bayram ve özel günlerini kutlamak, prim, performanslarını ödüllendirmek, bağlılık ve motivasyonlarını sağlamak için özel bir çözüm MultiGift! MultiGift kurumsal hediye kartıyla operasyonel kolaylık ve vergi avantajı sağlarken, çalışan veya iş ortaklarınızın Türkiye genelinde 20.000’e yakın noktada özgürce alışveriş yapmasını sağlarsınız. Bu yılbaşında şirketinizin ihtiyacına göre özelleştirebileceğiniz MultiGift kurumsal hediye kartıyla hemen tanışın!

Çalışanlarınız için kurumsal hediyelerde yepyeni bir online alışverişi deneyimi: MultiGift Shop!

Multinet Up’ın en yenisi MultiGift Shop ile firmaların kurumsal hediyelerinde öncelikli tercihi MultiGift kart şimdi online alışverişlerde de kullanılabiliyor. MultiGift kart kullanıcıları, elektronikten kırtasiyeye, ofis malzemelerinden anne bebek ürünlerine geniş ürün yelpazesi içeren MultiGift Shop üzerinden bakiyelerini kullanarak alışveriş yapabiliyor.Alışverişe başlamak ve daha fazla detay için hemen tıklayın:

Ayni Yardım

Ayni yardımlar, şirketlerin çalışanlarına yaptıkları yardımların nakit yerine mal veya hizmet ile karşılanması demek. Mesela, çalışanlarınıza giyim yardımı yapacaksınız: Bu yardımı nakit olarak yaparsanız, çalışanın bordrosuna yansıtmanız gerekir ve bunu için de vergi ödersiniz. Bu yardımı MultiGift kurumsal hediye kartı ile yaparsanız, şirketiniz %39’a varan vergi avantajından yararlanırken, çalışanlarınız bir çok seçkin markada geçerli olan MultiGift hediye kartları ile bakiyeleri bölerek ve diledikleri gibi harcayabilirler. Ayrıca Kurban veRamazan yardımlarında erzak kolilerinin getirdiği iş yükünü MultiGift ile azaltabilir, anlaşmalı marketlerden çalışanlarınız ihtiyacı olan ürünü satın alabilirler.

Referans Markalar: