Multinet Shell Yakıt

Yolların Pratik Çözümü: Taşıt Tanıma Sistemi

Şirket araçlarınız Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ile çalışanlarınızın işini kolaylaştırır, filo yönetimi ve yakıt giderlerini her an kontrol altında tutarsınız.

MultiPetrol mükemmel müşteri deneyiminden yararlanarak, Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ile araçtan inmeden akaryakıt alın ve araç limitleme kolaylığıyla akaryakıt takibi yapın. Size özel ödeme seçeneklerinden yararlanırken aylık akaryakıt giderlerini 2 faturada toplayarak muhasebe yüklerinden kurtulun!

Akıllı Halka

Araca zarar vermeden ve garantiyi bozmadan depo kapağının ağız kısmına monte edilen akıllı halka ile camınızı bile açmadan yakıt alırsınız. Düzenli raporlama ve takip ile tam kontrol sağlarsınız.

Akıllı Anahtarlık

Araca montaj gerektirmeden İçerisinde akıllı bir çip olan akıllı anahtarlık şeklindeki ürün ile araçtan inmeden akaryakıt alabilirsiniz. Düzenli raporlama ve takip ile tam kontrol sağlarsınız.


1000’den Fazla İstasyonla Siz Neredeyseniz Shell Orada

Türkiye’nin dört bir yanında 1000’den fazla istasyonuyla Shell, hep sizinle olur. Yüksek pazar payı ve kolay ulaşabilir yaygın istasyon ağı sayesinde EPDK raporlarına göre istasyon başına verimlilik puanı en yüksek değere sahip yakıt tedarikçisi Shell’i kolayca bulur, dolaşımı azaltarak dolaylı maliyetlerden tasarruf edersiniz.

Kaliteli Akaryakıt ile Hem Performans Hem Verimlilik

Motor temizliğine yardımcı olan ve sürtünmeyi azaltan molekülleriyle DYNAFLEX teknolojili Shell yakıtlarının ayrıcalığını yaşarsınız. Verimli motor performansı sunan %3 tasarruf sağlayan Fuelsave ve Ferrari’nin önerdiği tek yakıt olan V-Power ile kaliteli akaryakıt kullanırsınız.